Sadarbība

Māju īpašniekiem un pārvaldniekiem, biroju ēkām, dzīvokļu ēkām, privātmāju ciematiem!

WASHBOX pievieno vērtību jūsu ēkai!

Labprāt novietosim mūsu skapīšus Jūsu mājā, pie Jūsu ofisa, lielās ofisu teritorijās vai privātmāju ciematos lai radītu komfortu iedzīvotājiem un darbiniekiem. Nodrošināsim regulāru, ātru un kvalitatīvu apģērbu tīrīšanu un veļas mazgāšanu.
Tā ir ērtība, kura ievērojami palielinās ēkas vērtību, jo uzstādīt veļas mašīnas vai uzlabot iekārtas var būt dārgi un ne vienmēr iespējami.

Washbox skapīši ir ērts un vienkāršs apģērbu tīrīšanas un veļas mazgāšanas veids, ko jūs varat piedāvāt saviem īrniekiem – iedzīvotājiem vai darbiniekiem 24 stundas diennaktī.

Nekādu lieku izmaksu!

Cilvēki vērtē ērtību. Mēs paņemsim drēbes un atvedīsim tās iztīrītas, izmazgātas un izgludinātas, kas ekonomēs ēkas iedzīvotāju laiku un naudu.
Varbut tieši šis varētu būt viens no iemesliem kāpēc īrnieks, biroja darbinieks, dzīvokļa pircējs izvēlēsies tieši Jūsu ēku.

WASHBOX skapīšiem nav nepieciešama elektrība vai speciāla apkope un tie neaizņem daudz vietas. WASHBOX skapīši tiek pārbaudīti katru dienu vai pēc Jūsu izvēlēta grafika. To nodrošinās mūsu kurjers, kurš apkalpos arī individuālos izsaukumus uz mājām.

Washbox izvietos skapīšus jūsu ēkā pēc jūsu ieskatiem un ērtības. Šis ir izdevīgs veids kā izmantot telpu efektīgi. 

Sazinieties ar mums jau šodien un izstāstiet savu vēlmi un iespējas!