Sadarbība

Māju īpašniekiem un pārvaldniekiem, biroju ēkām, dzīvokļu ēkām, privātmāju ciematiem!

Washbox jūsu ēkai piešķirs papildu vērtību

Washbox serviss var ievērojami palielināt ēkas vērtību. Mēs piedāvājam izvietot mūsu skapīšus dzīvojamajās ēkās, ofisa telpās, komerciālajā teritorijā vai privātmāju ciematos, lai nodrošinātu komfortu un ērtības ēkas iedzīvotājiem un darbiniekiem. Mūsu komanda ir gatava sniegt regulāru, ātru un kvalitatīvu apģērbu tīrīšanu un veļas mazgāšanu.

Washbox skapīši ir ērts un vienkāršs apģērbu tīrīšanas un veļas mazgāšanas veids, ko jūs varat piedāvāt saviem īrniekiem 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā.

Nekādu lieku izmaksu!

Cilvēki novērtē ērtības un komfortu. Washbox piedāvā ieekonomēt laiku: mūsu kompetentā komanda savāks mazgājamās drēbes un atvedīs tās atpakaļ gatavas valkāšanai –  iztīrītas un izgludinātas. Varbūt tieši Washbox pieejamība būs iemesls, kāpēc īrnieks, biroja darbinieks vai dzīvokļa pircējs izvēlēsies tieši jūsu ēku!

Washbox skapīšiem nav nepieciešama elektrība vai speciāla apkope, un tie neaizņem daudz vietas. Visi skapīši tiek pārbaudīti katru dienu vai pēc iepriekš noteikta grafika. To nodrošina mūsu kurjers, kurš apkalpo arī individuālos izsaukumus uz mājām.

Washbox izvietos skapīšus jūsu ēkā, atbilstoši jūsu vēlmēm un ieskatiem, piedāvājot lielisku veidu, kā izmantot telpu efektīvi!

Sazinieties ar mums jau šodien un izstāstiet savas vēlmes un iespējas!